4

Czy biały gęsty śluz oznacza ciążę?

mała czarna:

Mam 41 lat. Zaczynam mieć obawy, że jestem w ciąży. Zwykle mam krótkie cykle miesiączkowe od 22-24 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 17 lutego i do dzisiaj (18.03.) nie mam, a to już około 30 dzień. Od kilku dni odczuwam bóle w podbrzuszu jak na okres i przez kilka dni miałam sporo gęstego, białego śluzu na bieliźnie. Temperatura ciała w normie. Zażywam preparat na stawy **** od około miesiąca, więc czy to możliwe, że ten preparat może mieć wpływ? Współżyłam z mężem 11, 14 i 17 marca - czy w tych dniach mogło dojść do zapłodnienia? Kiedy powinnam zrobić test ciążowy?

Odpowiedzi - Czy biały gęsty śluz oznacza ciążę?
Odpowiedź eksperta Lekarz Aneta Zwierzchowska


Witam!

Jeśli dotąd miesiączkowała Pani regularnie, to mało prawdopodobne, by w wyniku współżycia w tych dniach doszło do zapłodnienia. Przyjmowany przez Panią preparat nie ma raczej wpływu na cykl. Jest już jak najbardziej odpowiedni moment na wykonanie testu. Prawdopodobnie jest to jednak jednorazowe zaburzenie cyklu.

Pozdrawiam serdecznie!
Zadaj pytanie ekspertowi
Potret użytkownika anonimowego

Czy mogę być w ciąży? Nie mam okresu już 7 miesiąc... dotąd miesiączkowałam nieregularnie... kochałam się ze swoim chłopakiem... robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny... byłam też u ginekologa, ale powiedział, że nie jestem w ciąży... boli mnie podbrzusze, tak jakbym miała mieć okres... co robić?

zdjęcie użykownika Shelly

Wiesz to długi okres 7 miesięcy, bo 1 jeśli zrobiłaś test i wyszedł negatywnie, to po jakimś czasie powinno się wykonać drugi, gdy nadal podejrzewasz, że możesz być w ciąży, bo 2 jeśli byłaś u ginekologa i on stwierdził, że nie jest to ciąża to powinnaś w to wierzyć, bo 7 miesięczną ciążę powinien bez problemu widzieć, poza tym byś przytyła, i miała inne objawy poza bólem w podbrzuszu. Po 3 wybrałabym się na twoim miejscu do innego ginekologa, bo tamten musi być mało inteligentny. Powinien ci zlecić badania które mogą wyjaśnić brak miesiączki. Może problemy hormonalne ? Może się odchudzasz? Może problemy? Zmiana klimatu? Nie wiem lepiej, zażądaj badań.

Potret użytkownika anonimowego

Jeśli ja jestem dziewicą, a mój chłopak nie do końca wsunął swojego penisa, to czy jest możliwość, żebym była w ciąży ? Na razie nie wiem jak z miesiączką, bo dopiero będę się jej spodziewała na początku kwietnia.

Dodaj nowy komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
Rozwiąż działanie i podaj wynik.
Kolejne pytania Czy biały gęsty śluz oznacza ciążę?